Jak probíhá dieta

Nejste příznivci náročných redukčních diet, které jsou spojeny s odmítáním jídla, jednotvárnou stravou a dalšími negativními věcmi? Naše dieta funguje jinak. Vše probíhá jednoduše, v příjemném duchu. Podívejte se spolu s námi, jak vše funguje právě u nás.

Samotná dieta začíná vstupní konzultací

Jelikož je hubnutí poměrně náročným procesem, je k němu třeba také tak přistupovat. Rozhodně nelze spoléhat na různé vzorové jídelníčky a univerzální postupy. I proto naše dieta začíná tím, že absolvujete vstupní konzultaci. Na jejím základě od vás zjistíme potřebné informace k hubnutí, stejně jako vás vyšetříme na speciálním přístroji Tanita. Vše je jednoduché a bezbolestné. Získáme tak potřebné informace k dalšímu postupu.

Sestavení jídelníčku na míru

V případě zájmu, na další schůzce, náš výživový poradce zjistí dotazováním všechny informace o vašem těle, motivaci či cílech, a začne pro vás sestavovat jídelníček na míru. Ten respektuje jak všechny tyto informace, tak i váš metabolický typ. To vše je třeba k tomu, aby byla vytvořena taková skladba jídel, která vám pomůže zhubnout a přitom se není třeba obávat ani hladovění, ani jednotvárného jídla. Cílem správné stravy je přeprogramovat vaše tělo, aby mělo všeho dostatek a nemělo potřebu ukládat a vytvářet další tukové zásoby.

Jídelníček na hubnutí a výsledky jsou pravidelně kontrolovány

První konzultací však nic nekončí. Budete se s našimi výživovými poradci setkávat pravidelně. A to z toho důvodu, aby kontrolovali, zda jídelníček na hubnutí funguje a zda k požadovanému úbytku dochází. V případě jakýchkoliv problémů je zdravá výživa upravena, stejně jako mohou být doporučeny další tipy. Nezapomínáme ale ani na tolik důležitou motivaci, která je také cestou k tomu, jak ideální váhy dosáhnout. Vše samozřejmě v milém a přátelském duchu, na čemž si všichni naši odborníci také zakládají. Jejich cílem není nic jiného, než pomoci zhubnout i vám. Přesvědčte se o tom na prvotní konzultaci.