Výživový poradce a jeho pomoc

V čem jsou důležité služby, které vám nabídne náš výživový poradce? Objednejte se na prvotní konzultaci a zjistíte to. Je totiž tou správnou osobou, která vám dokáže pomoci zhubnout a získat tak opět sebevědomí a dokonalou postavu.

Výživový poradce zjistí vše o vašem těle

Prvotní konzultace u nás probíhá formou příjemného sezení, v rámci kterého se vás náš výživový poradce ptá na řadu důležitých věcí, které souvisí s dietou či vaším zdravotním stavem. Provede též vyšetření na přístroji Tanita. Díky tomu zjistí nejenom on, ale i vy sami řadu důležitých informací o svém těle. Ty vám samozřejmě následně předá, díky čemuž se zaměříte na hlavní možné problémy a vaše dieta tak bude mnohem účinnější.

Ví, jaká zdravá výživa je pro vás ta správná

Poradce je zde i proto, aby vám sestavil vhodný jídelníček. I to je jeho pomoc každému, kdo už není spokojený se svou hmotností a hledá metody, jak zhubnout. Zdravá výživa, která je předepsána ve vašem individuálním plánu je sestavena s ohledem na výsledky vstupní a následných konzultací. Jídelníček je vypracován především na základě výsledků metabolické diagnostiky a vyšetření krve, na základě kterého vám jsou doporučeny jenom určité druhy potravin. Dalším úkolem našich poradců je v rámci pravidelných schůzek zjišťovat postup úbytku kilogramů a v případě potřeby celý výživový plán upravovat, aby skutečně plně vyhovoval každému z vás.

Při hubnutí je důležitá i motivace

I tu můžete od našich specialistů získat. Nejenom, že vás pochválí za vaše úspěchy a sdělí vám několik dalších tipů, jak může být jídelníček na hubnutí ještě o něco úspěšnější a jak byste mohli dosáhnout ještě lepších výsledků. Tím ale jeho pomoc nekončí. Je jasné, že při hubnutí se neobejdete také bez motivace. I té se vám od našich poradců dostane a tak na pravidelných schůzkách získáte i tolik potřebnou psychickou vzpruhu.