Výhody hubnutí s námi

Podívejme se společně na několik výhod. Ty vás jasně přesvědčí o tom, že přijít k výživovým poradcům je ideální směr, který byste měli nabrat, pokud chcete skutečně zatočit s vašimi přebytečnými kily.

Hubnutí pod naším vedením je přirozené a trvalé

Nejsme další „zázračnou“ dietou, která jenom slibuje a přitom není nijak účinná. Cílem je nabídnout Vám hubnutí přirozené, pozvolné a hlavně trvalé. Veškeré kilogramy, které ztratíte, se už nevrátí. Bude-li využita správná dieta, není třeba mít obavy z tolik obávaného jo-jo efektu. Shozené kilogramy už budou navždycky pryč. Nemějte obavy.

Výživový poradce napíše jídelníček každému

Pokud chceme zhubnout, měli bychom vědět, že nikdy neexistuje něco jako univerzální jídelníček na hubnutí. Toho si jsou poradci vědomi a tak každý z nich zpracuje výživový plán individuálně, na základně informací a vyšetření ze vstupní konzultace. Roli hraje i váš metabolický typ, který výživový poradce bere v potaz. Díky tomu získáte soupis takových jídel a takových surovin, které budou pro vaše tělo těmi správnými a díky kterým také zaručeně zhubnete.

Zdravá výživa je především pestrá

Ano, základem jídelníčku jsou především zdravé a pro tělo prospěšné potraviny. To však neznamená, že hubnutí s námi by bylo jednotvárné a nudné. Právě naopak. Ukážeme vám, že zdravá výživa, kterou obsahuje dietní jídelníček, může být i pestrá. Nechybí běžně konzumované potraviny jako maso či ryby, nebo mléčné výrobky. Vše je doplněno různými přílohami a samozřejmě i ovocem a zeleninou. Veškeré potraviny jsou také poskládány tak, abyste měli dostatek jídla po celý den a nedocházelo k hladovění. I to je jedna z výhod, které dietní program bude mít.