Proč výživový poradce

Uvažujete nad využitím znalostí a zkušeností odborníků na výživu? Pokud ano, je to rozhodně dobrá volba. Podívejte se spolu s námi, proč by měl být výživový poradce osloven.

Výživový poradce zjistí vše o vašem těle

Úkolem našich poradců je primárně zjistit vše potřebné o každém klientovi. Proto absolvujete vstupní konzultaci, nezbytné k tomu, aby výživový poradce zjistil vše potřebné o vašem těle, vašem denním režimu a vašich cílech. S těmito údaji dále pracuje, aby konkrétní dieta byla co nejúčinnější. Samozřejmě je dostanete také domů.

Základem jídelníčku bude pestrá zdravá výživa

Na základě zjištěných údajů vám poradce dokáže sestavit individuální výživový plán. Tedy jídelníček na hubnutí, který bude respektovat zjištěný metabolický typ. Základem jídelníčku bude zdravá výživa, která však nebude jenom ze segmentu ovoce a zeleniny. Poradci vytvářejí jídelníčky tak, aby byly co nejpestřejší a přitom byly jednotlivé suroviny dobře dostupné v tuzemských obchodech. Navíc dbají i na to, abyste po celou dobu hubnutí měli dostatek toho správného jídla.

Hubnutí proběhne přirozeně a trvale

Dalším důvodem, proč využít výživového poradce je fakt, že napíše plán hubnutí přímo na míru vaší osobě. Z toho plyne, že budete hubnout trvale a přirozeně. To vše zajistí dietní jídelníček, kde se vám mnohdy může i zdát, že jíte více než dříve. Přesto půjde ukazatel na váze dolů. Vše s jistotou, že úbytek váhy bude přirozený, pozvolný a v první řadě trvalý. I tím se naše služby liší od mnoha zázračných diet, kde krátkodobě zhubnete, ale poté jde váha opět zpět. Neváhejte a objednejte se k jednomu z našich poradců na konzultaci.