Proč výživový poradce

Uvažujete nad využitím znalostí a zkušeností našich odborníků na výživu? Pokud ano, je to rozhodně dobrá volba. Podívejte se spolu s námi, proč by měl být náš výživový poradce osloven a proč je dobré objednat se na konzultaci právě k nám na nejbližší pobočku, kterých máme po ČR celou řadu.

Náš výživový poradce zjistí vše o vašem těle

Úkolem našich poradců je primárně zjistit vše potřebné o každém klientovi. Proto v rámci první schůzky absolvujete nejenom vstupní konzultaci, ale také vyšetření na jedinečném přístroji Tanita. Obojí je nezbytné k tomu, aby výživový poradce zjistil vše potřebné o vašem těle, vašem denním režimu a vašich cílech. S těmito údaji dále pracuje, aby konkrétní dieta byla co nejúčinnější. Samozřejmě je dostanete také domů.

Základem jídelníčku bude pestrá zdravá výživa

Na základě zjištěných údajů vám náš poradce dokáže sestavit individuální výživový plán - jídelníček na hubnutí. Základem jídelníčku bude zdravá výživa, která však nebude jenom ze segmentu ovoce a zeleniny. Naši poradci vytvářejí jídelníčky tak, aby byly co nejpestřejší a přitom byly jednotlivé suroviny dobře dostupné v tuzemských obchodech. Navíc dbají i na to, abyste po celou dobu hubnutí měli dostatek toho správného jídla.

Hubnutí proběhne přirozeně a trvale

Dalším důvodem, proč využít výživového poradce je fakt, že napíše plán hubnutí přímo na míru vaší osobě. Z toho plyne, že budete hubnout trvale a přirozeně. To vše zajistí jídelníček, kde se vám mnohdy může i zdát, že jíte více než dříve. Přesto půjde ukazatel na váze dolů. Vše s jistotou, že úbytek váhy bude přirozený, pozvolný a v první řadě trvalý. I tím se naše služby liší od mnoha zázračných diet, kde krátkodobě zhubnete, ale poté jde váha opět zpět. Neváhejte a objednejte se k jednomu z našich poradců na konzultaci.