Výsledky hubnutí

Pomohli jsme už velké spoustě klientů a dokážeme pomoci i vám samotným. Přesvědčte se o tom, že hubnutí společně s námi má svá pozitiva, která se projeví především tím, že skutečně dosáhnete dokonalé postavy. Podívejte se na příběhy několika lidí, kterým naše dieta pomohla.

Klient

Jaroslav (30 let) – Po půl roce se cítím mnohem lépe, tkaničky si zavazuji už bez problémů

Jednoho dne jsem se rozhodl, že bych měl se svou postavou něco dělat. To, že člověk tloustne, si ani moc neuvědomuje, ale jednou zjistí, že obouvání bot a zavazování tkaniček přes narůstající břicho jde stále hůře. Na internetu jsem hledal jak zhubnout a narazil jsem na společnost Svět zdraví VERONA v Berouně. Jejich prezentace mě zaujala, a tak jsem se objednal na konzultaci. Vše mi bylo důkladně vysvětleno. Rozhodl jsem se pro šestiměsíční program redukce váhy a úpravy jídelníčku.

Klient

Jana (41 let) – Sebekázeň je správná cesta a správný směr

Díky internetu a reklamám jsem si našla odkazy na nutriční specialisty ve "Světě zdraví" a rozhodla jsem se využít jejich pomoci. Mým hlavním cílem byla redukce váhy pod jejich odborným vedením na 68 kg. Po 1/2 roce našeho společného úsilí se nám podařilo snížit mou hmotnost na 75 kg. Za daleko větší úspěch mého snažení, ale považuji aktuální hodnoty glykémie a cholesterolu, které jsou nyní v normě. Vám všem, kteří se rozhodnete pro zdravé hubnutí, chci touto cestou zanechat tento vzkaz "sebekázeň" je ta správná cesta a správný směr.

Klient

Veronika (21 let) – Je mi o mnoho lépe, mám více energie a při různých aktivitách vydržím déle

Problémy s váhou jsem měla už od mala a vždy jsem se za svou postavu styděla. Necítila jsem se nejlíp, byla jsem často unavená a když jsem někde seděla, pořád mě nervy nutily upravovat nebo si zakrývat břicho. Rodiče mě vždy drželi zkrátka, a proto u mě převažovala touha po sladkém. Když jsem začala dostávat kapesné, tak jsem si tajně kupovala nějaké sladké nebo slané dobrůtky (čokoláda, sušenky a brambůrky). Nejtěžší období jsem měla ve 4. třídě, když se mi začali posmívat kamarádi. Mockrát už jsem zkoušela nějaké diety, ale nikdy jsem to moc dlouho nevydržela. Na doporučení kamarádky mé mámy jsem zkusila zajít k vám do Dejvic a vyplatilo se.