Proč jídelníček na hubnutí

Uvažujete nad dietou? Zapomeňte na různé univerzální tipy z časopisů a internetu. Ty vám na rozdíl od individuálně psaného výživového plánu nepomohou. Zjistěte spolu s námi, proč využít jídelníček od nás. Přesvědčíte se, že hubnutí s ním může jít skutečně hladce. A to tou správnou, tedy přirozenou cestou.

Správný jídelníček je plný jídla

Mnoho lidí se domnívá, že jídelníček je založený hlavně na odmítání stravy a tedy i na hladovění. Není to samozřejmě pravda. Ten náš je doslova plný jídla, které konzumujete během celého dne. I když to vypadá, že jíte více než dříve, kila jdou skutečně dolů. I to je jeden z hlavních důvodů, proč se vydat právě touto cestou a proč vyzkoušet moderní trendy, které doporučují jak lékaři, tak hlavně výživoví poradci.

Jídelníček na hubnutí je pestrý

Nejenom, že je plný jídla. Náš jídelníček na hubnutí je založený i na pestrosti stravy. Díky němu tak vaše tělo dostane vždy to, co dostat má. A to jak z oblasti vitamínů a minerálů, tak z oblasti živin. Boříme mýty o tom, že zdravá výživa musí být nutně jenom jednotvárná a nudná. Právě naopak. Na základě výsledků metabolické diagnostiky a vyšetření krve jsou volena taková jídla a takové potraviny, které vašemu tělu s ohledem na vaši nadváhu neublíží a zajistí, aby šly kilogramy domů.

Dieta s námi je nenáročná

Nemusíte mít strach, že budete konkrétní potraviny hledat po celém městě, a nebo že byste trávili půl dne u plotny a připravovali si jídla na další den. Takto dieta pod naším vedením rozhodně nevypadá. Náš výživový poradce zohledňuje i pracovní vytíženost klientů a klientek. Díky tomu máte jistotu, že i váš výživový plán bude obsahovat jenom snadno dostupné potraviny, za standardní ceny, s jistotou celkem jednoduché a bezproblémové přípravy. I to je důvod pro využití našich služeb.