Jídelníček na hubnutí

Proč zvolit náš jídelníček na hubnutí? Přinášíme vám soupis hlavních výhod, které jsou přímo s ním spjaty. Sami se přesvědčíte o tom, v čem a proč je jedinečný a jaký je důvod ho také využít. Stačí se objednat na konzultaci k nám a získat ten svůj.

Jídelníček na hubnutí je napsán na míru vaší osobě

Než konkrétní jídelníček na hubnutí získáte, je třeba prvotní konzultace a vyšetření na přístroji Tanita. Díky tomu náš výživový poradce zjistí všechny potřebné informace o vás a hlavně o vašem těle. Na základě těchto poznatků sestaví individuální výživový plán, který je na míru vaší osobě. To znamená, že při jeho dodržování budete hubnout přirozeně, ale přitom velmi efektivně a správně. Bez obav z nepříjemného jo-jo efektu.

Výživový jídelníček obsahuje pouze správnou skladbu jídel

Druhou výhodou, kterou jídelníček od nás má, je správná skladba jídel. Zde sice hraje hlavní roli zdravá výživa, ale ta rozhodně nemusí být nudná a jednotvárná. Díky tomu budete mít ve svém programu pouze takové suroviny a pokrmy, které jsou pro správný úbytek váhy ty nejlepší. Jíst je budete pravidelně během celého dne a i přesto dokážete docílit dokonalé váhy. Zkuste to také – je to jednoduché.

Naše dieta není náročná

Mnozí lidé se obávají toho, že hubnutí je náročný proces spojený s odmítáním stravy. Ani to není pravda, jelikož dieta pod vedením našich výživových poradců funguje zcela opačně. Protože ví, co máte jíst a kdy to máte jíst, můžete konzumovat hned několik porcí vydatného jídla během dne. Přesto se to nepodepíše na vaší hmotnosti. Naučíme vaše tělo fungovat tak, aby nemělo potřebu ukládat jakékoliv živiny a vytvářet tak tukové zásoby. A ty stávající už jenom eliminujeme vhodným doplňkovým programem, kam může patřit třeba pohybová aktivita, ale i přirozené spalování během dne.